Hizmetlerimiz

Neon Tabela

Şirketinizin devasa çatı tabelasını veya işletmenizin camındaki minimal ölçülerdeki çalışmalarınıza 1964’den bu yana şekil veriyoruz.

Tabela

Ateş Neon Reklamcılık, yurtiçi ve yurtdışında önde gelen kurum ve markaların kurumsal kimlik projelerinde, iç mekan ve dış mekan tabela uygulamalarında hızlı, ekonomik çözümler üretmektedir.

Led Tabela

Son yıllarda yaygınlaşan Led tabela çeşitleri firmamızın üretim skalasındadır. Bilgisayar destekli, pixel kontrollü ve sabit renklerde Led tabela seçeneklerimizle projelerinize çözüm üretmekteyiz.

Cold Cathode

Cold Cathode tüplerin çeşitli biçimlerde ve renklerde üretimi mevcuttur.Cold Cathode oldukça parlak ışık yayan bir aydınlatma ürünüdür. İstenildiğinde ışığın gücü dim yapılabilir. Uygulamanın ana odak noktası dekoratif aydınlatmadır.
Kullanım yerleri genellikle A.V.M , hastane, ofis aydınlatmalarıdır. 100.000 saat ömre sahip yapısıyla oldukça ekonomik bir ışık kaynağıdır.

Dijital Baskı

HP Lateks baskı makinamız ile, tekstil ürünleri de dahil olmak üzere, çeşitli geleneksel dijital baskı malzemelerine iç ve dış mekan baskılar üretmekteyiz.
Acil işlerinizde yüksek üretim hızı ve yüksek çözünürlükte baskı hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

Art Neon

NEON ile vereceğiniz bir mesaj, anlatım yada sunumun ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz. Galerimizdeki çalışmalar alanlarında dünyaca tanınan sanatçılar ile yaptığımız projelerdir